В Інституті права, психології та інноваційної освіти презентували проєкт «Прокурор громади»

Інститут права, психології та інноваційної освіти
Фото із презентації

29 травня в Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки на запрошення кафедри цивільного права та процесу відбулась презентація проєкту «Прокурор громади».

Про реалізацію концепції та основні завдання розповіли заступниця керівника Галицької окружної прокуратури міста Львова Зоряна Никеруй та прокурор Богдан Максимців. Під час зустрічі зі студентами вони зазначили, що проєкт «Прокурор громади» є новою ініціативою, яку започаткували, аби підвищити рівень довіри людей до правоохоронців. «Цей проєкт покликаний вдосконалити роботу органів прокуратури, забезпечити дотримання людиноцентричного підходу та налагодити комунікацію із суспільством», – підкреслили спікери.

Прокурори також поділилися з молоддю цікавими кейсами зі своєї роботи й розповіли про особливості взаємодії органів досудового розслідування та прокуратури. Також після лекції прокурори провели зі студентами судові дебати у форматі «муд-корту».

Фото із презентації Фото із презентації Фото із презентації