В Інституті підприємництва та перспективних технологій відбувся День відкритих дверей

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Скріншот з онлайн-зустрічі

5 травня 2023 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» в режимі онлайн відбувся День відкритих дверей, де гостями були випускники шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, а також батьки та керівники закладів освіти.

Представники дирекції Інституту ознайомили присутніх з умовами вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти після повної загальної середньої освіти та диплому фахового молодшого бакалавра, презентували спеціальності й освітньо-професійні програми, за якими буде здійснюватися набір на 2023/2024 навчальний рік. Зробили акцент на переваги навчального та позанавчального процесів Інституту підприємництва та перспективних технологій.

Запрошуємо до нас на навчання!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі