В Інституті геодезії відбулася Міжнародна конференція молодих професіоналів GeoTerrace-2022

Інститут геодезії
Фото з конференції

3–5 жовтня 2022 року в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна науково-технічна конференція молодих професіоналів GeoTerrace-2022. Формат конференції – гібридний, тож взяти участь можна було як на місці проведення, так і онлайн.

Метою щорічної конференції є обмін науковими ідеями та досвідом у галузях геодезії, геології, геодинаміки, моніторингу, фотограмметрії, картографії та ГІС. Учасниками конференції стали молоді спеціалісти, науковці, інженери, експерти, бізнесмени та спеціалісти геодезичної галузі.

Організатори висловлюють подяку всім учасникам та відвідувачам за участь і свій внесок у Міжнародну конференцію GeoTerrace-2022!

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції