В Інституті державного управління відбулась зустріч керівництва зі студентами магістерських програм

Інститут державного управління
Фото із зустрічі

5 жовтня 2022 року в Інституті державного управління Національного університету «Львівська політехніка» відбулась зустріч керівництва зі студентами магістерських програм денної форми навчання.

В ході зустрічі в.о. директора ІНДУ Тарас Кіцак ознайомив студентів-першокурсників з особливостями організації навчання магістрів у Львівській політехніці. Зокрема, студенти отримали інформацію про місію, візію та цінності Університету, систему оцінювання, графік і розклад занять, а також можливості, які відкриває перед ними навчання в Інституті державного управління.

Крім того, студентам було надано інформацію щодо користування інформаційними системами Львівської політехніки.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі