Постійно вдосконалюватися: в Інституті будівництва та інженерії довкілля випускникам вручили дипломи

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
вручення дипломів випусникам

Випускники Інституту будівництва та інженерії довкілля отримали дипломи спеціалістів та магістрів.

Випускників привітали директор інституту Зіновій Бліхарський і проректор Політехніки Олег Давидчак, з рук якого випускники отримали дипломи з відзнакою. Документи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня також вручали завідувачі кафедр. Модерувала захід декан повної вищої освіти інституту Христина Соболь.

Випускники цього дня отримали багато побажань і слушних порад, зокрема не боятися переучуватися, постійно вдосконалюватися, щоб бути хорошими фахівцями на ринку праці.

Випускниця Юлія Шпилюк подякувала викладачам і своїм однокурсникам за цікаві роки у стінах університету, за те, що навчили її бути сильною і справедливою, допомогли знайти себе в житті.

вручення дипломів випусникам вручення дипломів випусникам вручення дипломів випусникам