В ІНПП відбувся інформаційний день «Виборче право», співорганізований Інститутом і Міністерством юстиції

ІНПП Львівської політехніки
інформаційний день «Виборче право»

15 березня 2019 року в Навчально-науковому інституті права та психології відбувся інформаційний день «Виборче право», співорганізований ІНПП та Міністерством юстиції України.

Напередодні чергових виборів Президента України зі студентами зустрівся начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ярослав Гірковий.

Студенти мали нагоду дізнатися: як перевірити наявність себе у списку виборців; як відбувається зміна місця голосування, процедура голосування; що робити, якщо під час голосування виявили можливі порушення, та багато іншого.

інформаційний день «Виборче право» інформаційний день «Виборче право» інформаційний день «Виборче право» інформаційний день «Виборче право»