В ІНПП за підтримки Союзу юристів України відбулись V судові дебати з цивільного права та процесу

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
В ІНПП відбулись V судові дебати з цивільного права та процесу

15 листопада 2018 року в Інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Союзу юристів України відбулись V судові дебати з цивільного права та процесу. Участь у них взяли студенти ІІІ та IV курсу Інституту, які відповідно до жеребкування представляли інтереси однієї зі сторін (Позивача чи Відповідача).

Фабула завдання, підготовлена викладачами кафедри цивільного права та процесу ІНПП, містила достатньо прихованих завдань, які необхідно було розв’язати студентам під час підготовки правової позиції сторони. Всі учасники виявили достатні теоретичні знання з норм цивільного та цивільно-процесуального права, що були необхідні для правильного розв’язання завдання.

За результатами змагань судова колегія з викладачів кафедри цивільного права та процесу визначила переможців.

• І місце – команда «Suits» (студенти групи ПВ-44);
  • ІІ місце – команда «Attorney-in-fact» (студенти групи ПВ-35);
  • ІІ додаткове місце – команда «Доктор Джекіл і містер Хайд» (студенти групи ПВ-41);
  • ІІІ місце – команда «Феміда» (студенти групи ПВ-31).

Додатково колегія суддів відзначила двох студентів у номінаціях «Найкращий оратор» і «Найкращий представник».

Команда переможців візьме участь у XVІІ Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу.