В Інституті права та психології розпочав функціонувати регіональний науковий семінар «Соціальні комунікації»

Зіновій Партико, кафедра ЖЗМК Львівської політехніки
учасники семінару

15 листопада 2016 року в приміщенні ХХ корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (Інститут права та психології, кафедра журналістики та засобів масової комунікації) відбулося перше засідання регіонального наукового семінару «Соціальні комунікації». Керівники семінару – д-р філол. наук, професор Зіновій Партико й д-р філол. наук, професор Борис Потятиник). У роботі взяло участь близько десятка учасників.

На засіданні було розглянуто доповідь О. Яремчук «Подорожня антропологія у літературному репортажі 20-х років Йозефа Рота та Майка Йогансена», а також повідомлення Т. Павліченко «Інтернет-ЗМІ як кібернетичні системи».

Наступне засідання семінару заплановано на середину грудня. На ньому, зокрема, передбачено розглянути тему «Соціальна інформатика».

Запрошуємо охочих до участі в роботі семінару! Надсилайте ваші пропозиції на адресу partyko@ukr.net.