Гімназистам розповіли, як правильно шукати інформацію: в ІНПП підготували цикл лекцій для школярів

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
на лекції для школярів

Дізнатися багато корисного про особливості пошуку інформації в інтернеті, принципи та методи її розміщення там, 7 грудня мали можливість учні 10–11 класів Львівської академічної гімназії.

Спеціальний цикл лекцій для школярів і гімназистів підготував асистент кафедри адміністративного та інформаційного права ІНПП Роман Радейко.

– У рамках Всеукраїнського тижня права, згідно з листом із Міністерства освіти і науки України, вищі навчальні заклади та школи провадять різноманітні заходи правового характеру. Наш інститут запровадив уже низку акцій у формі зустрічей зі школярами та гімназистами, – розповіла заступник директора ІНПП Уляна Парпан.

на лекції для школярів на лекції для школярів на лекції для школярів на лекції для школярів на лекції для школярів на лекції для школярів на лекції для школярів