В Інституті права та психології Львівської політехніки відбулися захисти дисертацій

ІНПП Львівської політехніки
атрибути магістра

5 березня 2019 року в Навчально-науковому інституті права та психології на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.19 відбулися успішні прилюдні захисти докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук доцента кафедри теорії та філософії права, кандидата юридичних наук, доцента Ярмол Лілії Володимирівни на тему «Свобода вираження поглядів та проблеми юридичного забезпечення її реалізації в Україні (загальнотеоретичне дослідження)» (науковий консультант – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та філософії права, заслужений юрист України Сливка Степан Степанович), а також кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук асистента кафедри, здобувача наукового ступеню кандидата юридичних наук Левицької Оксани Володимирівни на тему «Істина у праві: гносеологічний вимір» (науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та філософії права, заслужений юрист України Сливка Степан Степанович).

Щиро вітаємо дисертантів та бажаємо не зупинятися на досягнутих наукових вершинах!