В Інституті права та психології постійно діє історико-правовий проект «Молоде життя старих мурів»

Кафедра ІДП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра історії держави і права Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє про постійно діючий історико-правовий проект у Навчально-науковому Інституті права та психології – «Молоде життя старих мурів».

Організатори запрошують вчителів та учнів старших класів. До уваги слухачам буде запропоновано історичний екскурс про період перебування західноукраїнських земель у складі Австрійської імперії (1772–1918 рр.).

Мультимедійна презентація, а також екскурсія будинком Палацу Правосуддя (нині – один із корпусів Національного університету «Львівська політехніка») будуть не тільки цікавими та пізнавальними, але й допоможуть учням краще зрозуміти відповідну тему під час вивчення історії України.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файли