12 листопада 2020 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту з використанням платформи Microsoft Teams відбувся ІІ етап 78-ї Студентської науково-технічної конференції, участь у якому взяли 16 переможців І етапу цього наукового заходу. Вступне вітальне слово скерували до присутніх директор Інституту економіки і менеджменту, професор Олег Кузьмін та секретар Вченої ради ІНЕМ, професор Ліана Чернобай, які побажали студентам успіхів у їхніх наукових починаннях, а також плідної праці на науковій ниві.
Координатором заходу з боку дирекції ІНЕМ був заступник декана бакалаврату доцент Ростислав Бала. До складу журі входили представники усіх кафедр Інституту економіки і менеджменту, зокрема: професори Ольга Мних та Віталій Бойко, а також доценти Уляна Когут, Мар’яна Бортнікова, Софія Барановська, Ірина Кондрат, Тетяна Склярук та Ірина Кривцун.
Виступи учасників конференції викликали жваві дискусії, обмін думками та значний інтерес.
Переможцями ІІ етапу 78-ї студентської науково-технічної конференції у секції «Економіка і менеджмент» стали:
- диплом І ступеня – Діана Мірзоєва (група ЕВМ-21) з темою доповіді «Вплив економіки знань на розвиток конкурентоспроможності України» (науковий керівник – професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ігор Олексів);
- диплом ІІ ступеня – Юлія Дяків (група МЕОА-21) з темою доповіді «Формування механізму реалізації стратегії антикризового управління на підприємстві» (науковий керівник – доцент кафедри менеджменту організацій Юлія Бондаренко);
- диплом ІІІ ступеня – Ілля Антощук (група ФБ-44) з темою доповіді «Взаємозалежність рівня інфляції та розміру облікової ставки НБУ у 2020 році» (науковий керівник – доцент кафедри фінансів Лідія Бондаренко).
Вітаємо переможців, їхніх наукових керівників, а також висловлюємо подяку усім учасникам цього наукового заходу!
![онлайн-конференція](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/9/para/gallery/photo5292137945286947166.jpg?itok=pcRyaN2U)
![онлайн-конференція](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/9/para/gallery/photo5292137945286947165.jpg?itok=SbMBv_yZ)
![онлайн-конференція](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/9/para/gallery/photo5292137945286947160-1.jpg?itok=Pi_c7Meo)
![онлайн-конференція](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/9/para/gallery/1-1.jpg?itok=KfvErz7q)