В ІНЕМ відбулася Міжнародна конференція «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки»

Кафедра ОА Львівської політехніки

18–19 жовтня 2018 року кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» провела IV Міжнародну студентську наукову конференцію «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки».

Програмою конференції було передбачено обговорення актуальної тематики за напрямами:

• актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їхнього розв’язання;
  • проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні;
  • проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці;
  • шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств;
  • проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Студенти з 9 вищих навчальних закладів України та зарубіжжя подали до організаційного комітету 96 тез доповідей, які видані до початку конференції окремим збірником.

Учасників конференції перед початком її роботи привітали завідувач кафедри обліку та аналізу професор Ігор Яремко та заступник директора ІНЕМ Володимир Жежуха. Вони відзначили, що проведення наукової конференції студентів для кафедри обліку та аналізу є традиційним з 2008 року, наголосили на її високій актуальності та побажали учасникам плідної роботи.

Після плідної роботи журі визначило переможців, які одержали дипломи, грамоти та цінні подарунки від організаторів конференції.

на конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки» на конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки» на конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки»