В ІНЕМ хочуть співпрацювати з економічним факультетом словацького Університету Матея Бела

Кафедра ЕПІ Львівської політехніки
учасники конференції

3–4 жовтня 2017 року в м. Банська Бистриця (Словаччина) відбулась міжнародна наукова конференція «International Scientific Conference Economic Theory and Practice ETAP 2017» («Економічна теорія і практика ETAP 2017»), організована економічним факультетом Університету Матея Бела. У конференції взяли участь завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» професор В.В. Козик та доценти кафедри О.Я. Загорецька, А.В. Симак, Л.І. Лесик.

Під час візиту обговорено майбутню співпрацю кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки з економічним факультетом Університету Матея Бела.