В ІМФН відбулася щорічна XVI наукова конференція, організована кафедрою прикладної математики

Кафедра ПМ Львівської політехніки
презентація

6–7 лютого 2020 року у Навчально-науковому інституті прикладної математики та фундаментальних наук відбулася щорічна XVI наукова конференція організована кафедрою прикладної математики.

Робота конференції проходила відповідно до тематики представлених доповідей у секціях:

1. «Математичне моделювання природничих та соціально-економічних процесів»;
  2. «Інформаційні технології»;
  3. «Математика і механіка».

У секції «Математичне моделювання природничих та соціально-економічних процесів» з доповідями виступили викладачі кафедри ПМ: Гайдучок О.В., Гнатів Б.В., Костробiй П.П., Маркович Б.М., Польовий В.Є., Пiзюр Я.В. та Рижа I.А.

У секції «Інформаційні технології» з доповідями виступили викладачі Гладун В.Р., Любiнський Б.Б., Пабирiвський В.В., Сеник А.П., Топилко П.I. та Уханська О.М.

У роботі секції «Математика і механіка» взяли участь викладачі кафедри прикладної математики Антонова Т.М., Возна C.М., Мединський I.П. та Пабирiвський В.В.

Робота конференції відбувалась в атмосфері дружніх та творчих дискусій.