XXI століття ознаменувалося швидкими темпами розвитку нових технологій. Як ніколи стала актуальною та поширеною професія програміста. З року в рік у 256-й день традиційно відзначають і день, присвячений цій професії.
Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки святкувала День програміста разом з іншими кафедрами Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. А оскільки цього дня Університет відзначав також День першокурсника, то більшість у залі становили саме студенти першого курсу.
Директор Інституту професор Микола Медиковський та проректор Львівської політехніки Дмитро Федасюк привітали студентів і наголосили, що їхня майбутня професія потребує глибоких знань, гнучкого розуму та постійного уміння засвоювати нові знання, бо, як ніяка інша галузь, ІТ-сфера розвивається семимильними кроками.
Також привітати студентів прийшли й представники IT-компаній DataArt і Sigma Software. Вони поділилися досвідом щодо практичних нюансів цієї професії, підводних каменів, плюсів та недоліків і, звісно, нагадали, що як майбутні потенційні роботодавці вони зацікавлені в студентах, які вчаться, розвиваються і прагнуть освоїти щось нове. Бо це професія молодих, креативних і цілеспрямованих людей.
Своїм досвідом поділилися і недавні випускники кафедри програмного забезпечення Андрій Самбір та Олександр Одуха, які могли вже розказати про професію програміста і як із погляду недавнього студента, так і як повноцінні розробники.
Свято завершилось веселим і пізнавальним квестом, організованим студентським профкомом для своїх колег. Переможці квесту отримали призи від керівництва Інституту і компаній-партнерів.
![святкування День програміста](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/2018-09-133.jpg?itok=cRIu4kmc)
![святкування День програміста](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/2018-09-135.jpg?itok=ocuJapD_)
![святкування День програміста](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/2018-09-136.jpg?itok=ffYLuZBX)
![святкування День програміста](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/2018-09-137.jpg?itok=Md8EaW6r)
![святкування День програміста](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/4/para/gallery/2018-09-131.jpg?itok=MKRHXXpL)