В Інституті хімії та хімічних технологій вручили традиційну премію професора Зелінського найкращому студенту-випускнику

Інститут хімії та хімічних технологій
Фото із вручення премії професора Зелінського

26 січня 2021 року на засіданні Вченої ради Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулося вручення традиційної премії професора Войцєха Зелінського для найкращого студента-випускника року ІХХТ.

Премію ректора Сілезької політехніки, доктора honoris causa Львівської політехніки професора Войцєха Зелінського для найкращого студента-випускника року ІХХТ отримала студентка кафедри хімічної інженерії Анна Глуханюк.

Відзнаку від професора Зелінського вручили проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки Наталія Чухрай, директор Інституту хімії та хімічних технологій Володимир Скорохода і завідувач кафедри систем автоматизованого проектування Михайло Лобур.

Колектив Інституту вітає Анну Глуханюк і бажає подальших наукових здобутків!