В Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки відбулося протипожежне тренування

Служба пожежної безпеки Львівської політехніки
В ІХХТ відбулося протипожежне тренування

19 квітня 2018 року відповідно до наказу ректора від 16.01.2018 року № 19-1-03 відбулося протипожежне тренування у навчальному корпусі № 9 Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка», що на площі Святого Юра, 9, у місті Львові.

Тема тренувань: «Дії обслуговуючого персоналу та учасників навчально-виховного процесу з організації гасіння умовної пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, внутрішнього протипожежного водогону та проведенням евакуації людей, документів та майна при взаємодії з пожежно-рятувальним підрозділом».

Навчальні цілі:

• відпрацювання навичок персоналу з гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння;
  • досягнення злагодження у спільних діях обслуговуючого персоналу та учасників навчально-виховного процесу в разі виникненні пожежі у приміщеннях навчального корпусу та ліквідації її наслідків у взаємодії з представниками пожежно-рятувального підрозділу;
  • ознайомлення обслуговуючого персоналу та учасників навчально-виховного процесу з технічними можливостями основної пожежної техніки, її вузлів і агрегатів, яка перебуває на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу;
  • визначення необхідних заходів щодо коригування Плану евакуації на випадок пожежі в навчальному корпусі.

Склад учасників тренувань: керівний склад, співробітники та студенти Інституту хімії та хімічних технологій, працівники Служби пожежної безпеки, керівний склад Служби безпеки та охорони, відділів головного механіка та головного енергетика, навчально-технічного центру мережевих технологій, штабу цивільного захисту, керівник газової служби, представник відділу охорони праці Університету, ланка пожежогасіння Інституту.

Етапи тренування

1. Підготовка, оголошення теми та мети тренувань, оперативної обстановки з виникнення пожеж в Україні та області і їхні причини.
  2. Прибуття пожежно-рятувального підрозділу Галицького РВ міста Львова ГУ ДСНС України та встановлення автоцистерни на пожежний гідрант.
  3. Оперативне розгортання та гасіння умовної пожежі особовим складом пожежно-рятувального підрозділу.
  4. Гасіння загоряння вуглекислотним вогнегасником членом ланки пожежогасіння Інституту хімії та хімічних технологій.
  5. Ознайомлення присутніх з оперативно-тактичною характеристикою пожежної автоцистерни.

Докладніше про протипожежне тренування в Інституті хімії та хімічних технологій