В ІБІД відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт спеціальності 192 «Будівництво та інженерія довкілля»

ІБІД Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

30 травня 2019 року в Інституті будівництва та інженерії довкілля відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт спеціальності 192 «Будівництво та інженерія довкілля». Всі магістерські роботи присвячені актуальним темам, виконані на високому рівні. Магістранти блискуче захистили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на питання членів екзаменаційної комісії.

Очолив роботу екзаменаційної комісії завідувач кафедри технології та організації будівництва Львівського національного аграрного університету доц., к.т.н. Ю.Є. Фамуляк. У складі комісії працювали завідувач кафедри будівельних конструкцій та мостів доц. Холод П.Ф., проф. Б.Г. Демчина, проф. В.М. Кущенко, проф. Соболь Х.С., завідувач кафедри будівельного виробництва проф. М.А. Саницький, доц. В.М. Мельник.

Голова комісії, Юрій Фамуляк, відзначив високий рівень магістерських робіт, оригінальність їх тематики та практичне спрямування.