На кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з менеджменту

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Банер Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з менеджменту

На базі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» з 10 грудня 2020 року до 31 січня 2021 року відбуватиметься ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою».

Конкурс проходитиме з метою підготовки фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знання та вміння дослідницької діяльності, для яких спрямованість на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їхньої життєдіяльності.

Основними завданнями конкурсу є:

• виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їхніх здібностей;
  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних учених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

Долучайтесь!