В гуртожитку № 11 Університету щопонеділка відбуватимуться лекції «Студдня» від Центру Студентського Капеланства

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
лекції «Студентського дня»

З 19 березня 2018 року щопонеділка гуртожитку № 11 Національного університету «Львівська політехніка» відбуватимуться лекції «Студентського дня», які організовує Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви. Доповідачами будуть лектори «Студдня», який відбувається щочетверга на площі А. Міцкевича, 5.

І першим лектором нового проекту буде Володимир Чупрін, викладач курсу «Психологія щасливих стосунків» в «Українській академії лідерства». Тема лекції 19 березня – «Перш ніж почати» в рамках курсу «Стосунки від А до Я».

Отож, усіх охочих чекають о 19:00 за адресою: вул. Лукаша, 5, актова зала гуртожитку № 11 Львівської політехніки.

курс «Стосунки від А до Я»