В бібліотеці Університету відбудеться лекція «Міфи про український прапор, або інформаційно-психологічні операції в дії»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до лекції

У вівторок, 14 лютого 2023 року, Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на лекцію доктора історичних наук, голови Українського геральдичного товариства Андрія Гречила на тему «Міфи про український прапор, або інформаційно-психологічні операції в дії».

Упродовж останніх 30 років вдалося провести ґрунтовні дослідження історії становлення національних символів, виявити в архівах і музеях багато невідомих раніше матеріалів, спростувати окремі неточності. Тому тепер спокійно можна з’ясувати, чи справді є якісь проблеми з українським прапором, чи всі ці спроби дискредитації символу є результатом дії інформаційно-психологічних операцій.

Вхід вільний. Початок о 17:30.

Докладніше про тематику лекції – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.