В Автомобільно-дорожньому коледжі відбувся онлайн-турнір ораторів «згаДАЙ проМОВУ»

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

В Автомобільно-дорожньому коледжі Львівської політехніки в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови вперше відбувся онлайн-турнір ораторів «згаДАЙ проМОВУ», в якому брали участь майбутні Демосфени та Цицерони – найкращі красномовці-першокурсники.

Порядок виступів обирало «колесо фортуни», теми промов (а їх було аж 20) не були наперед відомі, тому інтрига та хвилювання зберігалися до кінця. Ось деякі з них.

• Що спільного між мовою та автомобілем?
  • Чого не вчать у коледжі?
  • Спілкування на віддалі – досягнення чи втрата?
  • Прорекламуй свою професію/коледж/групу/когось із викладачів.
  • Якщо б ти міг (могла) поспілкуватися з людиною, якої немає серед живих, хто б це був?
  • Найцінніше – це наш час, яким ми ділимося.
  • Найважливіший урок у моєму житті.

Студенти демонстрували чудове вміння володіти словом, його силою і чаром, правильно доводити свою думку, полонити увагу слухачів, були щирими і глибокими водночас.