В Автомобільно-дорожньому коледжі Університету відбулося засідання методичного об’єднання викладачів математики

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
 Автодорожньому коледжі - метоб’єднання викладачів математики

28 лютого 2018 року у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Учасники заходу ознайомилися з навчально-методичною базою викладання математики в Автомобільно-дорожньому коледжі Університету і переглянули відеоролик про навчальний заклад.

В процесі роботи заслухано та обговорено доповіді викладачів коледжу Ірини Стемпіцької «Методи навчання математики» та Оксани Олексів «Ефективність використання мультимедійних технологій на заняттях математики».

Принагідно викладачі поділилися досвідом використання нетрадиційних методів у процесі проведення занять, обговорили процедуру формування банку задач для проведення обласної олімпіади з математики, яка відбудеться 21 квітня.