В Автомобільно-дорожньому коледжі Університету відбулася конференція «Сучасний світ та здорова людина»

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
на студентській конференції «Сучасний світ та здорова людина»

5 квітня 2017 року у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася студентська міжвишівська науково-пошукова конференція «Сучасний світ та здорова людина». Участь у ній взяли студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Конференція відбувалася з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Львівщини системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах та інших формах науково-дослідної діяльності.

У рамках конференції проходила виставка на тему «Друге життя вторинної сировини», яка дала можливість розкрити творчий потенціал студентської молоді Автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки.