«В АРТ Е»: у Львові відкрили унікальний виставковий проєкт, серед учасниць – викладачка кафедри дизайну та основ архітектури

За матеріалами сайту «Фотографії Старого Львова»
фото п’яти художниць – Дана Якимчук, Людмила Давиденко, Наталія Павлюк, Лілія Лупул, Ірина Дзиндра

П’ять художниць – Дана Якимчук, Людмила Давиденко, Наталія Павлюк, Лілія Лупул, Ірина Дзиндра – об’єнали свою творчість у проєкті «В АРТ Е» та презентують його у рідному місті в галереї Львівського органного залу.

Наталія Павлюк працює у техніці олійного живопису. У сферу зацікавлень входить дизайн, практика арт-терапії та освітні проєкти. Наталія викладає в Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі дизайну та основ архітектури, а з 2014 року є засновницею Арт-студії Наталії Павлюк. Живопис художниці є у приватних колекціях в Україні, Данії, Ірландії, США, Греції, Швейцарії та Австрії.

Виставка групи художниць триватиме до 11 жовтня. Оглянути експозицію й насолодитись роботами учасниць можна щодня з 13:00 по 19:00.

Наталія Павлюк