В Академічній гімназії при Університеті стартувала естафета «Булінг STOPS Тут» для шкіл міста

За матеріалами сайту Львівської міської ради
В Академічній гімназії стартувала естафета «Булінг STOPS Тут»

Управління «Служба у справах дітей» Львівська міська рада об’єднало свої сили з Дитячою дорадчою радою ЛМР, управлінням освіти ЛМР, управлінням персоналом ЛМР та Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області, аби на загальноміському рівні посприяти мінімізації рівня цькування у школах нашого міста. Для реалізації ідеї обрали форму інтерактивної співпраці між школами – «Булінг STOPS Тут».

26 лютого естафета стартувала у Львівській академічній гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка». До проекту долучаться усі школи міста: 30 шкіл – до початку літніх канікул, а решта – з вересня.

– Учні згуртувались та проявили свою креативність, виконуючи цікаве завдання – знімаючи своє коротке відео на тему булінгу. Власне, це є початком реалізації проекту. Школярі створюють свій відеоролик, тривалістю 3−5 хвилин, на тему боротьби з булінгом, та представляють його у наступній школі, – зазначають члени Дитячої дорадчої ради при ЛМР.

Кожен відеоролик, чиї автори будуть не проти, опублікують на сторінці Дитячої дорадчої ради у Фейсбуці.

У школах Львова стартувала естафета «Булінг STOPS Тут»