Успішний практик поділився зі студентами ІНЕМ власним досвідом у сфері побудови архітектури бізнесу

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

4 квітня відбулась цікава лекція успішного практика Сергія Яртися, організована кафедрою менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Лектор поділився зі студентами власним цінним досвідом щодо важливості побудови архітектури підприємств і особливостей управління ними в сучасних динамічних умовах бізнес-середовища.

Сергій Яртись – сертифікований та висококваліфікований консультант із iServer/iServer365, має більш ніж 12 річний досвід роботи з консультації підприємств у сфері побудови архітектури бізнесу. Працював із глобальними компаніями, які надають послуги на національному рівні (IKEA, IWI Wolters, Cegal). Має досвід роботи з багатьма урядовими організаціями (зокрема, Міністерством внутрішніх справ Катару, Міністерством охорони здоров’я Саудівської Аравії).