Успіхи магістра кафедри органічної хімії Львівської політехніки

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фрагмент грамоти Богдана Домніча

Кінець навчального року видався вдалим для магістра кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» Богдана Домніча, який не тільки успішно захистив магістерську дипломну роботу на тему «Латексні адгезиви на основі природних інгредієнтів для з’єднання поверхонь різних композитних матеріалів», але також виступив на двох наукових конференціях, де посів призові місця.

Перше місце за найкращу усну доповідь у секції «Хімія високомолекулярних сполук» Богдан здобув із доповіддю «Синтез, характеристика та застосування акрилового мономеру на основі високоолеїнової соняшникової олії» на XХIІ Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні проблеми хімії», яка відбулася у Києві. Друге місце за найкращу усну доповідь Богдан посів на конференції «Львівські хімічні читання – 2021» з презентацією «Вільнорадикальна полімеризація акрилового мономеру на основі високоолеїнової соняшникової олії».

Науковим керівником Богдана є завідувач кафедри органічної хімії професор Станіслав Воронов.

Кафедра органічної хімії бажає подальших успіхів Богдану та його науковому керівнику!