Усіх зацікавлених запрошують на чергове засідання EuroSPEAKing Club у межах проєкту CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до конкурсу

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності запрошує студентів, аспірантів, викладачів та усіх зацікавлених на чергове засідання EuroSPEAKing Club на тему «Вплив кризи COVID-19 на торгівельну політику ЄС» у рамках реалізації кафедрою ЗМД Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка».

У контексті поширення знань і досвіду Європейського Союзу студенти й викладачі ознайомляться з основними економічними викликами коронакризи для країн-членів ЄС, проаналізують їхній вплив на торгівельну політику ЄС та обговорять можливі шляхи подолання негативних тенденцій.

Захід відбудеться 13 травня на платформі MS Teams. Мови – українська та англійська. Початок о 9:00.