Урочисте вручення свідоцтв про освіту випускникам курсів перепідготовки у рамках проекту «Україна-Норвегія»

Прес-служба Львівської політехніки
військовий аташе Королівства Норвегія в Україні Бойє Гардер Ліллеруд

У Національному університеті «Львівська політехніка» завершилися чергові курси перепідготовки колишніх військовослужбовців у рамках проекту «Україна-Норвегія». З цієї нагоди 13 грудня 2018 року відбудеться урочисте вручення випускникам курсів документів про завершення навчання за програмою «Інформаційні технології та англійська мова».

Місце проведення – Актова зала головного корпусу Університету (вул. Бандери, 12). Початок о 17:00.

В урочистостях візьмуть участь військовий аташе Королівства Норвегія в Україні Бойє Гардер Ліллеруд, координатор проекту «Україна-Норвегія» Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна, заступник голови Львівської міської ради Андрій Москаленко, проректор із наукової роботи Львівської політехніки Олег Давидчак, директор Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Університету Ніна Гайдук, представники ГО «Нове суспільство України» Костянтин Левченко і Сергій Дворянінов та інші. Модератор заходу – член правління Міжнародного фонду соціальної адаптації, керівник проекту «Україна-Норвегія» у Львівській політехніці Тетяна Шаповалова.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 096 001 19 80.