Урочисте вручення дипломів випускникам-бакалаврам кафедри туризму

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з події

3 серпня в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврату 2023 року спеціальності 242 Туризм і рекреація кафедри туризму.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії.

Випускників привітали перший проректор Олег Матвійків, директор Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Олександр Мороз, а також завідувач кафедри туризму Андрій Теребух.

Відвідали захід і приєдналися до привітань викладачі кафедри туризму Мирослава Габа, Мар’яна Сеньків та Наталія Паньків.

Фото з події Фото з події Фото з події Фото з події Фото з події Фото з події Фото з події Фото з події