Уряд затвердив зміни до Положення про конкурс щодо обрання членів НАЗЯВО

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

2 лютого 2022 року Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Положення про конкурс щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для приведення у відповідність до нових законодавчих норм формування складу Національного агентства, внесених у Закон України «Про вищу освіту».

Серед головних змін:

• обмеження кількості осіб від галузі знань розповсюджуватиметься лише на кандидатів, висунутих Національною академією наук, національними галузевими академіями наук, закладами вищої освіти державної, комунальної чи приватної форми власності;
  • з’явилася можливість для кандидата зазначити в заяві 2 галузі знань, що підвищує шанси потрапити до складу Національного агентства;
  • відбулося удосконалення процедури відбору.

Зазначимо, що НАЗЯВО має складатися з 23 осіб, яких призначає Кабінет Міністрів України на підставі рішення Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства за результатами конкурсного відбору, що проводиться з дотриманням принципів гендерного балансу та галузевого представництва.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що зараз одним із чотирьох заступників голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти є Богдан Моркляник, доктор технічних наук, доцент кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету «Львівська політехніка».