Уряд вніс зміни до Порядку присудження та скасування рішення про присудження ступеня доктора філософії

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні 21 березня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої Вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії.

Воєнні дії, спричинені повномасштабним вторгненням росії, охопили значну частину України та унеможливили здійснення освітньої діяльності в багатьох закладах вищої освіти та наукових установах. Зокрема, унеможливлено або ускладнено проведення атестації здобувачів ступеня доктора філософії та дотримання строків такої атестації. Зміни до Порядку обумовлені необхідністю унормування процедури атестації здобувачів ступеня доктора філософії в умовах воєнного стану.

Враховуючи умови воєнного часу, з метою захисту прав і законних інтересів здобувачів ступеня доктора філософії, надання можливості відновлення освітньо-наукової інфраструктури після перемоги України над російсько-фашистськими загарбниками, запропоновано не враховувати під час обчислення визначених Порядком термінів період воєнного стану та наступні три місяці після його завершення.