Університет візьме участь у реалізації Комплексної програми посилення ролі української мови на Львівщині

За матеріалами порталу Zaxid.net
Заставка до матеріалу

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у середу, 22 лютого, затвердив Комплексну програму посилення державотворчої й консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023–2026 роки. Програма та відповідне розпорядження оприлюднені на сайті ЛОВА.

У Програмі визначено чотири основні пріоритети:

1. Зміцнення державного статусу української мови;
  2. Покращення якості викладання державної мови;
  3. Вільне володіння державною мовою;
  4. Консолідація громадян України, які проживають на Львівщині, на ґрунті визнання цінності української мови та культури.

Реалізація Програми відбуватиметься на проєктній основі. Учасниками програми визначено органи місцевої влади, громадські організації, ініціативні групи, заклади та установи освіти і культури, зокрема Національний університет «Львівська політехніка».

Докладніше – на порталі Zaxid.net.