Львівська політехніка приймала делегацію однієї з найбільших китайських компаній у сфері телекомунікацій – Huawei Technologies Co. Ltd.
Зі сторони компанії до університету прибули директор Київського та Мінського науково-дослідних центрів Huawei Пен Цзюнь та старший менеджер Київського науково-дослідного центру Микола Ушаков. Зустріч відбулася за ініціативи гостей. Мета візиту – представлення результатів HIRP Open 2018 і підготовки до HIRP Open 2019 (інноваційної дослідницької програми Huawei, яка надає фінансові можливості для провідних університетів та науково-дослідних інститутів, що ведуть інноваційні розробки у галузі комунікаційних технологій, комп’ютерних наук, інженерії та суміжних спеціальностей), а також обговорення можливостей запровадження нових науково-дослідних напрямів компанії в Україні.
З цієї нагоди у нашому університеті відбулася зустріч делегації з представниками ІКТА, ІКНІ та ІТРЕ. Головна мета – презентація наукових досліджень політехніків за напрямами, цікавими для китайської компанії, зокрема, мережева та кібербезпека, теплофізика, термодинаміка, антенні та мікрохвильові технології тощо. Також гості розповіли про розробки й наукові проблеми, над якими нині працюють НДЦ Huawei, і про те чого компанія потребує для вирішення цих питань.
– Два роки тому представники Huawei вже приїжджали до Львівської політехніки – розповідали про плани відкрити науково-дослідний центр в Україні. Тепер, коли такий існує, вони шукають партнерів, хочуть налагодити співпрацю, – коментує візит проректор Наталія Чухрай.
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1809.jpg?itok=OU5nZQmW)
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1813.jpg?itok=q6Po1J2X)
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1822.jpg?itok=apElGUii)
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1832.jpg?itok=vHZb3NF1)
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1832t0.jpg?itok=lacDm7ZJ)
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1835.jpg?itok=ah7Bqpx2)
![Університет приймав делегацію з Huawei Technologies Co. Ltd.](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/5/para/gallery/img1838.jpg?itok=e81sWLow)