Університет Ноттінгем Трент (Англія) запрошує політехніків долучитися до панельної дискусії Global Question Time

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Університет Ноттінгем Трент (Англія) запрошує співробітників і студентів Львівської політехніки долучитися до панельної дискусії Global Question Time у рамках ХІ щорічного фестивалю Global Week, яка відбудеться у середу, 1 березня 2023 року.

Тематика дискусії охоплює питання глобальної співпраці, інтернаціоналізації вищої освіти, оцінювання впливу міжнародних рейтингів на підбір персоналу, міжнародної академічної мобільності, політики сталого розвитку, особливостей онлайн навчання тощо.

Панельна дискусія відбудеться за участю професора Едварда Пека – проректора Університету Ноттінгем Трент, а також представників семи міжнародних університетів – партнерів NTU, що представляють Європу, Азію, Африку, Північну Америку:

• Національний університет «Львівська політехніка»
  • Університет комунікацій Китаю;
  • Університет Пенджабу (Індія);
  • Університет І-Шоу (Тайвань);
  • Університет Макерере (Уганда);
  • Коледж Хамбер (Канада);
  • Лілльський католицький університет (Франція).

Учасники зможуть задавати питання під час онлайн-події, а також надіслати попередні запитання до міжнародних експертів електронним листом до п’ятниці, 24 лютого, на адресу ntuglobal@ntu.ac.uk.

Будь ласка, приєднуйтеся до події в прямому ефірі на платформі MS Teams Live. Початок о 12:30 за київським часом.