Університет німецького міста Гайзенхайма запрошує на зустріч «Солідарність з Україною»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Заставка заходу

28 квітня 2022 року з ініціативи Університету міста Гайзенхайма (Німеччина) відбудеться зустріч «Солідарність з Україною» для привернення уваги суспільства до викликів, з якими стикаються студенти і викладачі українських університетів, зокрема Національного університету «Львівська політехніка» і Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

З Львівською політехнікою, зокрема кафедрою туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, Університет міста Гайзенхайм активно співпрацює з 2020 року.

Під час зустрічі виступить кандидат географічних наук, асистент кафедри туризму Мар’яна Сеньків із презентацією англійською мовою на тему «Діяльність Національного університету «Львівська політехніка» під час війни – огляд».

Захід відбуватиметься у змішаному форматі. Докладніше – у доданому файлі.

Приєднані файли