Університет і Державний центр з ядерної та радіаційної безпеки підпишуть угоду про науково-технічну діяльність

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Герб Львівської політехніки

З огляду на плани розвитку атомної галузі України, зокрема щодо будівництва нових реакторів малої потужності, все більше постає потреба у наявності кваліфікованого персоналу в цьому напрямі.

Усвідомлюючи важливість залучення молоді до навчання технічним спеціальностям та розуміючи важливість збереження і примноження кадрового потенціалу в атомній галузі, прийнято рішення укласти договір про науково-технічну діяльність між Державним підприємством «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» та Національним університетом «Львівська політехніка».

Підписання двосторонньої угоди відбудеться 9 вересня 2021 року в аудиторії 214 головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:00.