Українці можуть долучитись до міжнародного конкурсу «Japan Prize» із розвитку освіти у всьому світі

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Arakurayama Sengen Park

Українці можуть долучитись до покращення освітнього мовлення у світі. Конкурс є міжнародним і проводиться у Японії. Податися на змагання можна за двома напрямами.

Перший – аудіовізуальні роботи (телепрограми, фільми, відео, ігри, програмне забезпечення для застосунків, змішані медіа, подкасти тощо). Заявки приймають від мовників, телевізійних і кінопродюсерських компаній, навчально-дослідницьких інститутів, неурядових організацій за категоріями:

• дошкільна освіта (навчальний аудіовізуальний контент для дітей дошкільного віку до 6 років);
  • школа (навчальний аудіовізуальний контент для дітей початкової школи віком від 6 до 12 років);
  • молодь (навчальний аудіовізуальний контент для молоді віком від 12 до 18 років);
  • навчання для дорослих (навчальний аудіовізуальний контент для дорослих віком від 18 років);
  • цифрові медіа (навчальний аудіовізуальний та інтерактивний контент на кшталт веб-сайтів, застосунків та ігри за такими категоріями як дошкільне та шкільне навчання, навчання для молоді та дорослих.

Призами за цим напрямом стануть «The Grand Prix Japan Prize» ($5000); «Prizes for the Best Work in Each Division» ($2000); «Special Prizes» ($2000).

Дедлайн подання заявок 31 липня 2020 року.

Другий – для мовників, телевізійних і кінопродюсерських компаній, навчально-дослідницьких інститутів, неурядових організацій щодо створення навчальних телепрограм для таких вікових категорій:

• діти (від 0 до 12 років);
  • підлітки (від 12 до 18 років);
  • дорослі (18 років і старше).

Винагорода – «The Best Proposal Prize» ($10000) та «Excellent Proposal Prize» ($6000). Проект повинен бути реалізований за рахунок призових коштів або із залученням додаткових ресурсів до 30 вересня 2021 року.

Заявки можна надсилати до 31 липня 2020 року.