Українським молодим ученим пропонують долучитися до роботи Eurodoc

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до матеріалу

До уваги молодих науковців Львівської політехніки!

Нещодавно відбувся вебінар про те, які можливості пропонує Eurodoc – Європейська рада здобувачів наукового ступеня та молодих вчених – і як українські науковці можуть долучитися до її роботи. Організатором заходу була Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України та її очільниця Олеся Ващук, а спікерами – члени адміністрації Eurodoc Ірина Дегтярьова та Олександр Березко, к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки, керівник відділу підтримки та розвитку веб-сервісів Університету.

Незабаром відбудуться загальні збори Eurodoc, і в українських молодих учених є можливість взяти участь в роботі цієї організації. Тож всіх охочих просять заповнити анкету.

Для тих, хто зголоситься, буде організовано додаткову онлайн-зустріч, де все обговорять більш докладно.

Запис вебінару