Українських студентів запрошують до участі у 17-му конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Науково-дослідна частина Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Фонд Віктора Пінчука розпочав 17-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Метою загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді є сприяння формуванню і зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. У межах програми фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну й інформаційну підтримку.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти ІІІ–VI курсів денної форми навчання (бакалаврат і магістратура) українських закладів вищої освіти – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, громадяни України віком до 35 років включно.

Переможці конкурсу впродовж року отримуватимуть від фонду щомісячну стипендію розміром понад 3 тисячі гривень.

Ключові вимоги до аплікантів:

• оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовано в конкурсній роботі;
  • активна позиція і досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджено рекомендаційним листом;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Докладна інформація та приймання заявок, що триватиме до 30 листопада 2022 року, – на сайті програми «Завтра.UA».