Українських студентів запрошують до магістратури за спеціальністю «бізнес-менеджмент» у Францію

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

В Університеті Лотарингії (Франція) оголошено набір 15 українських студентів, які завершили навчання на бакалавраті в Україні, на магістерську програму «Бізнес-адміністрування» у 2022/2023 навчальному році.

Студенти навчатимуться у Школі менеджменту IAE Metz. Це можуть бути випускники бакалаврату різних спеціальностей, зокрема несуміжних із бізнес-фахом.

Вимоги:

• закінчений бакалаврат в Україні;
  • рівень володіння французькою на рівні не нижче А2 (для суміжних спеціальностей: менеджмент, маркетинг, міжнародні економічні відносини, підприємництво, торгівля та біржова діяльність);
  • рівень володіння французькою на рівні не нижче В1 (для несуміжних спеціальностей).

Ступінь магістра зі спеціальності «бізнес-адміністрування» можна отримати впродовж денного університетського року (семестр І і семестр ІІ).

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.