Українсько-японський центр НТБ запрошує на лекцію, присвячену японській поетесі-феміністці Акіко Йосано

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

Українсько-японський центр Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на лекцію голови Японсько-української асоціації культурного обміну Мотохіро Оно та члена Асоціації Сатосі Хосіно «Передана у спадок поезія Акіко Йосано».

Лектори розповідатимуть про твори японської поетеси доби романтизму, феміністки Акіко Йосано. Її романтичні вірші мали шалену популярність і разом з тим викликали осуд цензури занадто вільними на той час образами.

Лекція відбудеться 20 вересня 2022 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки. Початок о 14:00.

А потім на відвідувачів чекає приємна несподіванка – міні-концерт від членкині Японсько-української асоціації культурного обміну, знаної співачки Акі Оно.

Подія організована Українсько-японським центром Науково-технічної бібліотеки Університету (керівник – Ігор Зорій).