Українські студенти можуть взяти участь у програмі з містопланування в Німеччині

За матеріалами сайту «Хмарочос»
Заставка до матеріалу

До уваги студентів Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки!

Українських студентів, які досліджують містобудування, планування та архітектуру, запрошують подати заявку на стипендії за програмою Німецької служби академічних обмінів.

Програму, яка передбачає різні форми допомоги, запровадили на тлі російської агресії проти України. У ній беруть участь Технічний університет Кайзерслаутена, Бранденбурзький технічний університет у Котбусі, Технічний університет Любека та Берлінський технічний університет.

Участь можуть узяти студенти, які навчаються в українських університетах і можуть слухати курси онлайн, а також ті, хто переїхав до Німеччини та має змогу відвідувати заняття там.

20 студентам в Україні запропонують стипендії в розмірі 200 євро на місяць на пів року. Шістьом студентам, які навчатимуться в Німеччині, компенсують витрати на проїзд і забезпечать щомісячну стипендію в розмірі 861 євро впродовж п’яти місяців.

Дедлайн подання заявок продовжено до 5 вересня.

Дізнатися про програму докладніше та подати заявку можна на сайті організаторів.