Українські студенти можуть взяти участь у конкурсі на здобуття The Chegg.org Global Student Prize

За матеріалами порталу Освіта.ua
Заставка до матеріалу

Українська молодь може подати заявку для участі в конкурсі глобальної студентської премії Chegg.org. Премію присуджують талановитим студентам, що мають вплив на життя своїх однолітків і на суспільство.

Участь у конкурсі може брати молодь віком від 16 років, яка навчається в академічному навчальному закладі або в системі неформальної освіти. Студенти-заочники, а також студенти, які навчаються на онлайн-курсах, теж мають право стати учасниками конкурсу.

Охочі взяти участь можуть подавати заявки персонально або номінувати талановитих знайомих. Переможець премії отримає нагороду в розмірі 100 000 доларів США.

Нагадаємо, у 2022 році переможцем всесвітньої студентської премії The Chegg.org Global Student Prize став студент фізико-математичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ігор Клименко за розробку квадрокоптерного міношукача.

Заявки на участь приймають до 2 квітня 2023 року.

Подати заявку