Українська – мова нашого духу: цитат видатних діаспорян про українську мову від МІОКу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Банер МІОКу

Щороку 21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Із цієї нагоди, друзі, пропонуємо добірку цитат видатних діаспорян про українську мову. Пам’ятаймо, куди б не занесла доля, на якому б континенті ми, українці, не проживали, – рідна мова залишається мовою нашого духу.

Тож бережімо українське слово, розвиваймо його, творімо ним!

На виставці представлені відомі у світі українці – люди з різних епох та професійних ділянок, громадські лідери, політики, науковці та митці, знані у своїх країнах проживання, однак не завжди відомі в Україні. У часи бездержавності вони та мільйони українців за кордоном зберігали та розвивали українську мову, а сьогодні покладають свою працю для підтримки України, збереження української національної ідентичності, культури, розвитку освіти та науки.

Проєкт відбувся за підтримки Світова Федерація Українських Жіночих Організацій та Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сторінці Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою у соцмережі Фейсбук.

Гаврилишин про мову Шевельов про мову