Українська дистанційна школа на базі Центру інноваційних освітніх технологій Університету запрошує на навчання

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

З ініціативи департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації спільно з Центром інноваційних освітніх технологій Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відразу після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну було створено Українську дистанційну школу. Її мета – забезпечити доступ до якісної освіти дітям, які були змушені покинути власні домівки через війну.

26 липня 2022 року оголошено набір учнів на 2022/23 навчальний рік. На безоплатне навчання запрошують школярів 5–11 класів:

• із числа внутрішньо переміщених осіб;
  • осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадян України, які через війну перебувають за кордоном (за наявності підтверджувальних документів).

Українська дистанційна школа – це:

• ліцензований дистанційна заклад освіти;
  • найкращі вчителі з різних куточків України;
  • навчання за державними програмами;
  • передбачено поглиблене вивчення іноземних мов, математики, фізики, хімії, історії;
  • є екстернат;
  • документ про освіту державного зразка.

У 2021/22 навчальному році школа нараховувала майже 800 здобувачів освіти, яких навчали 75 освітян із різних регіонів України.

Реєстрація учнів