Ukrainian journalism: history and modernity – нова колективна монографія кафедри ЖЗМК

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото обкладинки монографії

Видання – результат досліджень науковців Львівської національної наукової бібліотеки Украіни імені Василя Стефаника НАН України, кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» і кафедри ПР та журналістики Української академії друкарства.

Монографія складається з двох розділів. У першому – результати досліджень історичного розвитку української преси, другий містить праці про особливості сучасної журналістики в Україні.

Книгу затверджено до друку Вченою радою Львівської національної наукової бібліотеки Украіни імені Василя Стефаника і видано німецьким видавництвом LAMBERT Academic Publishing англійською мовою.

Фото обкладинки монографії Фото обкладинки і сторінок монографії