Ukraine Global Faculty: спільноту спікерів поповнили ще два видатні вчені – Nils Christian Stenseth та Rainer Kattel

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

Всі лекції проходять онлайн із синхронним перекладом на українську мову. Також можна згенерувати сертифікат про участь. Для тих, хто не зміг узяти участь в онлайн-трансляції, лекція доступна у записі в особистому кабінеті учасника.

Nils Christian Stenseth – професор екології й еволюції, радник декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія).

Перелік тем лекцій та лінки на реєстрацію:

Rainer Kattel – професор, заступник директора Інституту інновацій та суспільного призначення (IIPP), Університетський коледж Лондона (UCL).

Перелік тем лекцій та лінки на реєстрацію:

Уже зараз можна зареєструватися на лекції, а про дату та час їхнього проведення буде повідомлено згодом.